Kategórie

ŽES Rotačný pohyb

10201935B

202,80 € s DPH

Slúži na pokusy na témy: Odstredivá sila; Odstredivá sila – vznášanie gúľ; Odstredivý regulátor; Odstredivá sila (geoid); Rotujúca kvapalina; Rotujúce kyvadlo (Foucoltovo kyvadlo).

Viac detailov

Slúži na pokusy na témy: Odstredivá sila; Odstredivá sila – vznášanie gúľ; Odstredivý regulátor; Odstredivá sila (geoid); Rotujúca kvapalina; Rotujúce kyvadlo (Foucoltovo kyvadlo). Súprava pozostáva z: Kruhy sploštenia Zeme „kompakt“; Odstredivý regulátor „kompakt“; Rotujúce kyvadlo „kompakt“; Kruhový kotúč „kompakt“; Upínacia skrutka M3, malá; Oceľové guľôčky 1/2” (12,7 mm), 2 ks; Guľové vznášadlo, kyveta „kompakt“; Odstredivá kyveta a guľové vznášadlo v jednom; Hnacie zariadenie „kompakt“, jednoduchý a pevný ručný pohon, pozostáva z: MSP ložisko s remenicou; Os pre remenicu, na magnete; Remenica „kompakt“, D= 100 mm; Hnací remeň „kompakt“; Zostavná platňa pre MSP „kompakt“; Plastová vložka Rotačný pohyb; Úložný box II, malý, s krytom; plán rozloženia a 2 samolepky.
Produkt pridaný do porovnávania!