Kategórie

ŽES Elektronika - doplnenie

10201115B

190,80 € s DPH

Doplnenie súpravy 10200900A ŽES Elektrina 1 umožňuje vykonávať pokusy z oblasti elektroniky. Súprava obsahuje: ŽSP odpor 10kOhm; ŽSP odpor 47kOhm; ŽSP otočný odpor 1kOhm; ŽSP priamy vodič, ŽSP LDR; ŽSP VDR; ŽSP NTC; ŽSP PTC; Slúchadlo, ŽP; ŽSP kondenzátor

Viac detailov

Súprava na pokusy z oblasti elektroniky. Súprava obsahuje: ŽSP odpor 10kOhm; ŽSP odpor 47kOhm; ŽSP otočný odpor 1kOhm; ŽSP priamy vodič, ŽSP LDR; ŽSP VDR; ŽSP NTC; ŽSP PTC; Slúchadlo, ŽP; ŽSP kondenzátor 0,1 mikroF; ŽSP kondenzátor 1 mikroF; ŽSP kondenzátor 2 mikroF; ŽSP kondenzátor 10 mikroF; ŽSP kondenzátor 100 mikroF, ŽSP kondenzátor 1000 mikroF; Solárny článok; ŽSP mostíkový usmerňovač; ŽSP potenciometer 470 Ohm; ŽSP vodič so zdierkou pre slúchadlo; ŽSP bzučiak; ŽSP Zenerova dióda 4,7V; ŽSP Si dióda; ŽSP Tranzistor NPN, báza vpravo; ŽSP Tranzistor NPN, báza vľavo; ŽSP Tranzistor PNP, báza vľavo; Mikrofón v krabičke; ŽSP LED dióda; Plastová vložka Elektronika - doplnenie; Úložný box II, malý, s krytom; Plán rozloženia a 2 samolepky.
Produkt pridaný do porovnávania!