CD Autoškola 2012

19890009A

CD obsahuje pravidlá cestnej premávky, aktualizované znenie zákonov, vyhlášok, nové dopravné značky, animované dopravné situácie, skúšobné testy, teóriu vedenia vozidla, zásady bezpečnej jazdy, dopravnú výchovu pre cyklistov, hry.

Dostupnosť: Predaj tohto produktu skončil!

CD AUTOŠKOLA 2012 pravidlá cestnej premávky- aktualizované úplné znenia zákonov, vyhlášok, - ilustrované pravidlá cestnej premávky! (466 ilustrácií a 16 animácií zákona č. 8/2009 Z.z.), - nariadenia vlády SR, - nové dopravné značky - význam, reálne zobrazenie, - nové 3D animované dopravné situácie, - kompletné záverečné skúšobné testy (60 sád), - konštrukcia motorového vozidla, - teória vedenia vozidla (78 ilustrácií, 1 animácia), - zásady bezpečnej jazdy (84 ilustrácií, 13 animácií), - obsahuje CD Dopravnú výchovu pre cyklistov, - hry.