Kategórie

Netboard Portable V1

90500000

2 148,00 € s DPH

Univerzálny systém obsahujúci multifunkčný držiak s interaktívnym projektorom Epson EB-757Wi a inštalačné CD so softvérovým vybavením: Easy Interactive Tools, EasyMP Monitor, EasyMP Multi PC Projection a EasyMP Network Projection.

Viac detailov

Multifunkčné interaktívne riešenie Netboard Portable V1 ponúka 3 možnosti umiestnenia projektora: - ako voľne stojaci projektor na zemi s projekciou na podlahu (resp. projekčnú plochu) - na hrane stola (ukotvenie pomocou kotviacich skrutiek) s projekciou na stôl (resp. projekčnú plochu) - pomocou ďalšej konzoly (predáva sa samostatne) na stene s projekciou priamo na stenu pod ním (ako klasické riešenie interaktívneho projektora) Pre využívanie interaktívnych funkcií projektora sú priložené 2 interaktívne perá, umožňujúce simultánnu prácu 2 užívateľov (závisí od možností SW a OS). Súčasťou zariadenia sú inštalačné CD so softvérovým vybavením: Easy Interactive Tools, EasyMP Monitor, EasyMP Multi PC Projection a EasyMP Network Projection pre prácu s interaktívnym projektorom. Po ich nainštalovaní do ľubovoľného PC/NB ho môžete pripojiť k projektoru, nakonfigurovať podľa priloženého manuálu a využívať tak všetky jeho funkcie naplno. PC nie je súčasťou tohoto kompletu!
Produkt pridaný do porovnávania!