Kategórie

TOP PRODUKTY

Dominotest AJ - Farby

16200120C

7,00 € s DPH

Dominový rýchlotest / AJ Farby - obsahuje v jednom balení 5 samostatných sád. Každá sada má svoju farbu a obsahuje 10 kartičiek so slovnou zásobou z daného okruhu. Spolu 50 precvičení slovíčiek.

Viac detailov

Dominový rýchlotest / AJ Farby - obsahuje v jednom balení 5 samostatných sád. Každá sada má svoju farbu a obsahuje 10 kartičiek so slovnou zásobou z daného okruhu. Spolu 50 precvičení slovíčiek. Ďalší variant klasickej pomôcky v novom atraktívnom šate. Potrebujete zamestnať neposedných žiakov, hravou formou utvrdiť alebo rýchlo preskúšať znalosti učiva? Dominový rýchlotest obsahuje v jednom balení 5 samostatných sád. Súčasne počítajú piati žiaci alebo päť skupín. Každá sada má svoju farbu. Obsahuje 10 kartičiek so slovnou zásobou z daného okruhu. Pri správnom zložení všetkých kartičiek musí obrázok na poslednej nadväzovať na slovíčko prvej.Obsah: 5 sád po 10 kartičiek / 7,5 x 2,5cm - kartička / 2mm laminovaný kartón Balené v kartónovej krabičke.
Produkt pridaný do porovnávania!