Kategórie

TOP PRODUKTY

Dopravná výchova - súprava

KV1700001C

216,00 € s DPH

Deti sa denne stretávajú s rôznymi nebezpečnými situáciami na cestách, ktoré vyžadujú základné znalosti a správne bezpečnostné návyky. Možno práve preto súprava Dopravná výchova získala ocenenie - "Správna hračka". Pomocou súpravy bavlnených vestičiek

Viac detailov

Deti sa denne stretávajú s rôznymi nebezpečnými situáciami na cestách, ktoré vyžadujú základné znalosti a správne bezpečnostné návyky. Možno práve preto súprava Dopravná výchova získala ocenenie - "Správna hračka". Pomocou súpravy bavlnených vestičiek s motívmi dopravných značiek, semaformi a autíčkami prežijú deti dopravné situácie "na vlastnej koži" v bezpečnom prostredí MŠ a ZŠ pod dohľadom pedagóga.Súprava obsahuje: • 5 vestičiek s motívom rôznofarebných autíčok • 11 vestičiek s motívom základných značiek • 2 pásy prechod pre chodcov • 2 vestičiek s motívom semafor pre autá • 2 vestičiek s motívom semafor pre chodcov • námetové hry s metodikou Základný materiál je 100% bavlnená látka. Prať pri teplote do 30°C. Vek 3+
Produkt pridaný do porovnávania!