Kategórie

TOP PRODUKTY

CD-ROM - Dejiny praveku a staroveku na mapách

16000092C

43,00 € s DPH

Vznik človeka a jeho šírenie, neolitická revolúcia, Európa v dobe železnej, Slovensko v praveku, najstaršie svetové civilizačné oblasti, staroveká Mezopotámia, staroveký Egypt, staroveká India a Čína, ríše východného Stredomoria atď.

Viac detailov

Vznik človeka a jeho šírenie, neolitická revolúcia, Európa v dobe železnej, Slovensko v praveku, najstaršie svetové civilizačné oblasti, staroveká Mezopotámia, staroveký Egypt, staroveká India a Čína, ríše východného Stredomoria, počiatky starovekého Grécka, grécka a fénická kolonizácia, grécko-perzské vojny, peloponézska vojna, výboje Alexandra Macedónskeho, počiatky Ríma, punské vojny, kríza rímskej republiky v 2. - 1. storočí pr. Kr., Spartakove povstanie, počiatky rímskeho cisárstva v 1. - 2. storočí po Kr., počiatky a šírenie kresťanstva, rímske cisárstvo v 4 - 5. storočí po Kr., Európa v dobe sťahovania národov CD-ROM obsahuje farebné mapy s legendami a čiernobiele pracovné listy
Produkt pridaný do porovnávania!