Kategórie

TOP PRODUKTY

Biológia - multi, download

17100024C

60,60 € s DPH

Program Biológia obsahuje 450 do 23 skupín prehľadne rozčlenených zástupcov rastlín a živočíchov. Žiak sa naučí jednotlivých zástupcov rozpoznávať a pomenovávať. Download werzia na stiahnutie.

Viac detailov

Program Biológia obsahuje 450 do 23 skupín prehľadne rozčlenených zástupcov rastlín a živočíchov. Žiak sa naučí jednotlivých zástupcov rozpoznávať a pomenovávať. Rôzne režimy programu Biológia umožňujú prezeranie obrázkov, skúšanie a precvičovanie, počas ktorého sa častejšie opakujú pojmy, v ktorých žiak chybuje. Žiak buď na základe názvu vyhľadáva požadovanú rastlinu alebo živočícha alebo naopak k zobrazenému obrázku hľadá zodpovedajúci názov. Učiteľ môže pomocou programu svojich žiakov preskúšať z biologických poznávaček. K dispozícii je nastaviteľná známkovacia stupnica a podrobný súhrn priebehu skúšania a spravených chýb. Každý učiteľ si môže vytvoriť svoj vlastný modul obsahujúci iba rastliny a živočíchy, z ktorých chce svojich žiakov vyskúšať. Operačný systém: Windows 2000/XP/Vista/7 32bit

Produkty v rovnakej kategórii:

Produkt pridaný do porovnávania!