Kategórie

TOP PRODUKTY

BUKI 2v1 - Planetárium

KV1500020C

47,20 € s DPH

Unikátny doplnok do detskej izby malých vesmírnych bádateľov. Dá sa použiť aj ako nočné svetlo. Planetárium sa skladá z dvoch častí - planetárium a vesmírny projektor. Obe časti sú na sebe nezávislé a pomocou otočenia v stojane sa používa buď planetárium

Viac detailov

Planetárium sa skladá z dvoch častí - planetárium a vesmírny projektor. Obe časti sú na sebe nezávislé a pomocou otočenia v stojane sa používa buď planetárium alebo vesmírny projektor. Planetárium: Kopula planetária sa skladá z niekoľkých tienidiel pomocou ktorých sa na stenu alebo strop premieta hviezdna obloha. Dve výmenná tienidla ponúka hviezdnu oblohu a mapu súhvezdí. Po zapnutí sa hviezdna obloha začne pomaly otáčať a imituje tak rotáciu Zeme. Pomocou vonkajšieho tienidla je možné študovať súhvezdí priamo na kopulu projektora. Projektor: Premieta celkom 24 snímok s vesmírnu tematikou na stenu alebo strop izbičky. Snímky sú na troch výmenných diskoch po 8mi a pochádza z NASA. Na snímkach sú výjavy z dobívání vesmíru (kozmonauti, sondy, rakety, raketoplány), z pristátie na Mesiaci a planéty Slnečnej sústavy. Snímky z projektora možno zaostriť až na vzdialenosť niekoľkých metrov od steny / stropu a dosiahnuť tak šírku aj viac ako 1 meter! Planetárium možné prevádzkovať aj ako nočné svetlo pre pokojné zaspávanie malých astronautov.Súčasťou je český návod so zaujímavými informáciami k jednotlivým snímkam. Prevádzka na batérie.Odporúčaný vek: 8 + Batérie: 3x AA (nie sú súčasťou)
Produkt pridaný do porovnávania!