Zvieratká - farma

16200667D

Poznávajte, pomenujte, rozlišujte domáce zvieratká. Rozprávajte si o nich rozprávky,hádajte hádanky, spievajte pesničky. Využitie pomôcky je všestranné vo všetkých oblastiach rozumovej výchovy pri práci v škôlke či škole.Texty v slovenskom jazyku.

Poznávajte, pomenujte, rozlišujte domáce zvieratká. Rozprávajte si o nich rozprávky,hádajte hádanky, spievajte pesničky. Využitie pomôcky je všestranné vo všetkých oblastiach rozumovej výchovy pri práci v škôlke či škole. Obsah: 12ks magnetické ilustrované obrázky / 18 x 13,5cm / pevný kartón 2mm Kartónová krabica. Slovenský jazyk (S)V ponuke nájdete aj: - slovenský jazyk / SJ (s) - český jazyk / Čj (c) - nemecký jazyk / NJ (n) - francúzsky jazyk / FJ (f) - maďarský jazyk / MJ (m) - ruský jazyk / RJ (r)