Zázrak života - vrecká znázorňujúce vývin dieťaťa

Dostupnosť: Posledné kusy skladom

Jasne vysvetlená výchova k rodičovstvu aj pre mladších žiakov. Ako sa dieťa vyvíja v tele matky a ako veľké a ťažké je tesne pred jeho narodením? Jediné, čo musíte urobiť, je naplniť vrecká(napríklad domácou ryžou). Na každom vrecku je zobrazené dieťa v príslušnom vývinovom štádiu. Dotýkaním a zdvíhaním môžu žiaci precítiť, koľko dieťatko váži. Ak chcete, môžete vložiť vrecko do vaku, ktorý si žiak uviaže okolo brucha. Tým, že nosí a cíti hmotnosť vrecka, dokáže sa fyzicky aj emocionálne vcítiť do pozície tehotnej mamičky tak, ako so žiadnym iným anatomickým modelom. Rozsiahly učebný materiál Na kopírovacích šablónach (v dvoch úrovniach obtiažnosti) získate príslušné informácie o vývoji k obrázkom vytlačeným na textilných vreckách. Obsah: 10 textilných vreciek s potlačou, 1 vak na uviazanie okolo brucha, didaktické šablóny na kopírovanie.Výplňový materiál NIE JE SÚČASŤOU DODÁVKY! Na naplnenie vreciek potrebujete približne 7,3 kg náplne, napr. ryže alebo šošovice.