Kategórie

TOP PRODUKTY

Tajomstvá prírody

11400022C

247,20 € s DPH

Súprava pre pokusy v MŠ a ZŠ je bezpečnou, prenosnou a kompletnou pomôckou pre vykonávanie prírodovedných pokusov už v predškolskom vzdelávaní. Obsahuje brožúru s návodmi a všetky potrebné pomôcky a látky na 100 prírodovedných pokusov.

Viac detailov

100 prírodovedných pokusov - objavné cesty vlastného poznávania • od prírodovednej pregramotnosti detí k prírodovednej gramotnosti dospelých • od jednoduchého vnímania prírody k pochopeniu prírodných zákonitostí • pre materské školy • pre základné školy • pre záujmovú činnosť detí a dospelých Súprava pre pokusy v MŠ a ZŠ je bezpečnou, prenosnou a kompletnou pomôckou pre vykonávanie prírodovedných pokusov už v predškolskom vzdelávaní. Súprava obsahuje: • brožúru s návodmi na 100 prírodovedných pokusov (možnosť objednať samostatne - 11400025E) • látky potrebné k pokusom uvedeným v brožúre, ktoré sú označené podľa súčasnej legislatívy • dalšie potrebné pomôcky Všetky časti súpravy je možné priebežne doobjednávať.
Produkt pridaný do porovnávania!