Kategórie

TOP PRODUKTY

Dominotest - Odčítanie do 20

16200331D

6,00 € s DPH

Dominový rýchlotest / Odčítanie v obore do 20 bez prechodu cez základ 10 - obsahuje v jednom balení 5 samostatných sád príkladov. Každá sada má svoju farbu a obsahuje 10 kartičiek s príkladmi. Spolu 50 príkladov.

Viac detailov

Populárna klasická pomôcka v novom atraktívnom šate. Potrebujete zamestnať neposedných žiakov, hravou formou utvrdiť alebo rýchlo preskúšať znalosti učiva? Dominový rýchlotest obsahuje v jednom balení 5 samostatných sád príkladov z danej učebnej látky. Každá sada má svoju farbu. Obsahuje 10 kartičiek s príkladmi. Súčasne počítajú piati žiaci alebo päť skupín. Žiak začne položením prvej kartičky. K príkladu, ktorý je na nej uvedený, vyhľadá výsledok na niektorej z ostatných kartičiek. Takto pokračuje až kým neusporiada všetky kartičky svojej farebnej skupiny. Pri správnom zložení všetkých kartičiek musí príklad na poslednej nadväzovať na výsledok prvej.Obsah: 5 sád po 10 kartičiek / 7,5 x 2,5cm - kartička / 2mm laminovaný kartón Balené v kartónovej krabičke.
Produkt pridaný do porovnávania!