Kategórie

ESU Súprava Veterná energia, junior

11900024B

2 301,60 € s DPH

Daná súprava umožňuje vykonávanie experimentov týkajúcich sa výkonú veterných elektrární (generátorov) a odsledovať dané javy na základe pokusov. Pomôcky sú úhľadne uložené v plastovom boxe.

Viac detailov

Daná súprava umožňuje vykonávanie experimentov týkajúcich sa výkonú veterných elektrární (generátorov) a odsledovať dané javy na základe pokusov. Pomôcky sú úhľadne uložené v plastovom boxe, kde sú po ruke a je možné ich rýchlo zmontovať a demontovať.Súprava obsahuje pomôcky ako: základná doska s rámom pre meracie prístroje, veternú turbínu s možnosťou upevnenia 2,3 alebo 4 krídel s možnosťou nastavenia uhlu, ochranný kryt, veterný štít, náradie, 2 multimetre, anemometer a ďalšieS danou súpravou možno vykonať experimenty ako: meranie rýchlosti vetra, meranie rýchlosti vetra v závislosti od polohy regulátora, výstup z generátora na základe počtu lopatiek (krídiel) a mnohé ďalšie.
Produkt pridaný do porovnávania!