Kategórie

ESU Fotovoltaická slnečná súprava

11900023B

1 902,00 € s DPH

Experimentálny set vhodný na výučbu na stredných a vysokých školách.ESU Fotovoltaická slnečná súprava - je experimentála sada pre výučbu v školách. Daná sada umožňuje demonštráciu základných experimentov v oblasti fotovoltaiky. Vďada úhľadn

Viac detailov

ESU Fotovoltaická slnečná súprava - je experimentála sada pre výučbu v školách. Daná sada umožňuje demonštráciu základných experimentov v oblasti fotovoltaiky. Vďada úhľadnúmu uloženiu v plastovom boxe, je možné rýchle orientovanie. Experimenty možno rocnako rýchlo pripraviť vďaka rýchlej montáži a demontáži.Sada obsahuje: základnú dosku s rámom pre meracie prístroje, nízkonapäťové žiarovky, solárny modul s nastaviteľným sklonom, dva multimetre a ďalšie.S danou sadou možno demonštrovať pokusy ako: meranie intenzity žiarenia rôznych svetelných zdrojov, solárny článok ako zdroj energie, sériové zapojenie solárnych článkov a mnoho ďalších pokusov so solárnymi článkami.
Produkt pridaný do porovnávania!