Katalóg

ŠKOLSKÝ NÁBYTOK

Ponúkame školský nábytok vyrobený na Slovensku (neskôr dáme logo – vytvoríme ho!) alebo v Čechách. Pri výrobe nábytku do škôl sú zohľadňované špeciálne ergonomické a technické požiadavky, ako aj technické požiadavky deklarované certifikátmi kvality a požiadavkou platných technických noriem.

Pracovná plocha stolov je štandardne vo vyhotovení laminovaná drevotrieska s dezénom BUK, hrúbkou 18mm, s obvodovou hranou ABS 2mm. Všetky lavice sú vybavené odkladacími drôtenými košíkmi.

Kovové časti nábytku môžu byť zo štvorhranného profilu, kruhovej rúrky alebo oválneho profilu. Sú povrchovo upravené práškovými vypaľovacími farbami, pričom štandardne sú na výber tieto farby RAL.

Na objednávku sú stolové dosky s hrúbkou 18mm s oblými rohmi s polomerom 60 mm alebo stolové dosky s hrúbkou 22mm a PUR hranou s oblými rohmi alebo iné dezény laminovanej drevotriesky

Štandardné rozmery stolových dosky:

• Lavica 1-miestna 70 x 50 cm
  • Lavica 2-miestna 130 x 50 cm
  • Katedra 130 x 65 cm

Školské stoličky sú dodávané len so sedákmi s prelisom (tzv. „muldou“)

Veľkosti školského nábytku podľa normy ISO

Zobraziť 1 - 12 z 188 položiek