Kategórie

TS Botanika 1 - Vybrané čeľade dvojklíčnolistových rastlín

17300057B

168,00 € s DPH

Najnovší diel edície sa venuje živočíchom a rastlinám, s ktorými sa môžeme stretávať vo svojom okolí, prípadne si ich poprezerať v zoologickej alebo v botanickej záhrade.

Viac detailov

Najnovší diel edície sa venuje živočíchom a rastlinám, s ktorými sa môžeme stretávať vo svojom okolí, prípadne si ich poprezerať v zoologickej alebo v botanickej záhrade.Vďaka svojmu grafickému spracovaniu a spôsobu ovládania je veľmi vhodný na výučbu s využitím interaktívnej tabule. Program doplňujú hry a súťaže a obsiahla encyklopédia. Výučbová časť obsahuje viac než 190 výučbových informatívnych obrazoviek. Nájdete tu tieto kapitoly: Záhrady (Ovocie, Zelenina, Okrasné rastliny, Plano rastúce rastliny, Živočíchy voľne žijúce), Ľudské sídla a ich okolie (Chované živočíchy, Voľne žijúce živočíchy, Domáci maznáčikovia, Rastliny), Zoologická záhrada (Polárne oblasti, Stepi a savany, Púšte a polopúšte, Tropické pralesy, Moria a oceány), Botanická záhrada (Exotické ovocie, Úžitkové rastliny, Korenia). Každá podkapitola vo výučbovej časti navyše okrem výučbových obrazoviek obsahuje i precvičovaciu časť. Pod ikonkou usmievavej kvetiny či tučniaka s nápisom „Vyskúšaj sa“ sú pripravené rozmanité testovacie obrazovky. Nechýbajú ani súťaže a hry, ktoré zábavnou formou preveria znalosti detí. Tie budú súťažiť v poznávaní podľa kresby či fotografie a vyskúšajú si zaraďovanie organizmov do ich prirodzeného prostredia. Pripravená je i súťaž Hádaj, kto som, v ktorej si otestujú svoj postreh a logické myslenie. Deti si zahrajú obľúbené pexeso alebo obrázkové loto. Precvičia si i zaraďovanie živočíchov do systému. Pod názvom Nájdi odpoveď sa skrýva vedomostný kvíz. Encyklopédia obsahuje všetky živočíchy a rastliny vyskytujúce sa v programe, ktoré sú doplnené o fotografie a ilustrácie.
Produkt pridaný do porovnávania!