TS Matematika 1 pre predškolákov a prvákov - multi

17300018B

Výnimočnosť tohto CD spočíva aj v tom, že ponúka celý rad rôznych činností, ktoré budú deti vykonávať pri riešení úloh. Okrem vkladania správnych čísel budú deti vymaľovávať a preskupovať objekty, triediť predmety, dokresľovať obrázky atď.

Výnimočnosť tohto CD spočíva aj v tom, že ponúka celý rad rôznych činností, ktoré budú deti vykonávať pri riešení úloh. Okrem vkladania správnych čísel budú deti vymaľovávať a preskupovať objekty, triediť predmety, dokresľovať obrázky, hľadať na obrázkoch zmeny alebo skryté čísla. Dôraz sa kladie na učenie hrou a manipuláciu s predmetmi. Všetky úlohy sú zadávané grafickými znakmi a hovoreným slovom, písaný text sa kvôli nízkemu veku malých používateľov v programe nevyskytuje.