Model Lyceum 70 atómov

MD45039C

Typická súprava tyčinkových molekulových modelov, umožňujúca znázornenie „kostrovej“ štruktúry, v mierke 4 cm/10-8 cm. Každá sada obsahuje 70 atómov s presnou konfiguráciou a odpovedá učebným osnovám chémie na ZŠ a SŠ.

Typická súprava tyčinkových molekulových modelov, umožňujúca znázornenie „kostrovej“ štruktúry, v mierke 4 cm/10-8 cm. Každá sada obsahuje 70 atómov s presnou konfiguráciou a odpovedá učebným osnovám chémie na základných a stredných školách. Použitie: atomy možno ľahko identifikovať; väzbové spojky, rovnaké dĺžky a prevedenie atómov vodíka uľahčí znázornenie jednotlivých modelov. Praktické pri snahe o pochopenie štruktúry molekuly. Základný model, umožňuje žiakom a študentom zostaviť a pochopit najdôležitejšie z jednoduchých molekúl.