Kategórie

ESU Kufrík Chémia 2

MT13739C

972,00 € s DPH

Súprava je dodávaná v kufríku. Umožňuje študentom prevádzať pokusy nezávisle od učiteľa. Pokusy: prvky, chemické reakcie, označenie bežných iónov, kyslosť a zásaditosť, pH, redukcia, oxidácia, chemické články, korózia, identifikácia plastov. Zloženie: stojan ku kahanu, špachtle, skúmavky 140 mm x 14 mm, kovové kliešte, porcelánová miska (nízka), kadička 100 ml z PP, tyčinka na miešanie, pipety so škálou z PS, stojan na skúmavky, skúmavka 160 mm x 16 mm, kaučukové zátky, kompaktný pH-meter, kadička 250 ml s PP, pipeta s riskou 10 ml (chemické sklo), magnetická minimiešačka, miešadielko, nálevka 30 ml z PE, Mohrova byreta 25 ml, držiak byriet, príchytná svorka s priemerom 10 mm, odmerný valec 250 ml z PE, vodiče s banánikmi v bezpečnostnom prevedení, multimeter, štetka na umytie s priemerom 12 mm, samolepky nebezpečenstvo, rukavice, okuliare, malý šrobovák, balónik na pipety, filtračný papier, pH indikátorové papierky, striekačka 250 ml z PE, elektródy, elektródové zapojenie, zošit laboratórnych prác. Z bezpečnostných dôvodov a vzhľadom k prepravným predpisom neobsahuje chemikálie. Všetko je uložené v kufríku 480 mm x 400 mm x 260 mm.
Produkt pridaný do porovnávania!