Extrakčný set s príslušenstvom

10400057A

Pomocou Extrakčného setu si môžu študenti vyskúšať izoláciu málo rozpustných materiálov. Špeciálna konštrukcia Soxhlet - extractor funguje na princípe rozpúšťania v extrakčnom rozpúšťadle. Materiál pre jednu skupinu študentov.

Pomocou Extrakčného setu si môžu študenti vyskúšať izoláciu málo rozpustných materiálov. Špeciálna konštrukcia Soxhlet - extractor funguje na princípe rozpúšťania v extrakčnom rozpúšťadle. Čistý roztok sa transportuje do oddeľovacieho prstenca a takto sú málo rozpustné komponenty oddelené a obohatené o roztok. SVS systém je založený výlučne na skrutkových spojoch obsahujúcich skrutkový uzáver, silikónové tesnenie a PTFE manžetu. To všetko zabezpečuje oveľa jednoduchšie ovládanie a zaistí bezpečnosť a odolnosť voči priesaku spojmi medzi jednotlivými časťami. Skladované s výstužou a krytom. Obsahuje: banku 100ml; Soxhlet separátor; Dimroth chladič 210mm; extrakčný prstenec 5x; stojan; svorku 2x; tyč stojana 330mm 2x; svorkový držiak 2x; upevňovací krúžok, trojnožku; držiace svorky; keramickú drôtenú sieťku; kahan a ohňuvzdornú podložku; kadičku 100ml; gumenné rúrky. Materiál pre jednu skupinu študentov.