Destilačný set s príslušenstvom

10400056A

Pomocou setu sa dajú bezpečne vykonať všetky obvykle prevádzané destilačné procesy. Študenti môžu sledovať chladenie vody a oddeľovanie kvapalín na základe ich odlišných teplôt varu. Obsah materiálu pre jednu skupinu študentov.

Pomocou setu sa dajú bezpečne vykonať všetky obvykle prevádzané destilačné procesy. Študenti môžu sledovať chladenie vody a oddeľovanie kvapalín na základe ich odlišných teplôt varu. SVS systém pozostáva zo skrutkových spojov, ktoré pozostávajú zo skrutkovacieho uzáveru, silikónového tesnenia a PTFE manžety. Tak sa zabezpečí jednoduchšie ovládanie a zaistí bezpečnosť a odolnosť voči priesaku spojmi medzi jednotlivými časťami. V prepravke s výstužou a krytom. Rozmery balíka: 312 x 427 x 150mm. Obsahuje: frakčnú banku 100ml, kadičku 100ml, destilačnú hlavu, adaptér, chladič podľa Liebiga 150mm, teplomer od -10 do +110°C, stojan so svorkami, svorky 2x, tyč stojana 330mm 2x, svorkový držiak 2x, upevňovací krúžok, trojnožku, držiace klipy, keramickú drôtenú sieťku, kahan, ohňuvzdornú podložku, kadičku 100ml, gumené rúrky. Obsah materiálu pre jednu skupinu študentov.