Unimat 1 Classic

27000031B

Pre profesionálnych modelárov a technikov, ktorí chcú sústružiť a frézovať, rovnako tak aj pre technické kurzy v školách je táto sada ideálna. Umožňuje poskladať 8 variantov zariadení na obrábanie dreva, plastu a mäkkých materiálov: - pílku, - sústruh, - obrusovačku, - ručnú pílku a ručnú obrusovačku, - prítlakovú vŕtačku, - horizontálne a vertikálne frézovanie. Odporúčané príslušenstvo: 27063400 Unimat 1 základná doska vrátane háčikov na uchytenie. (Vhodné pre 8-99 rokov).