Lavica na štúdium pohybu

MT02037C

Lavica na štúdium pohybu umožňuje žiakom vizuálne priblížiť a zmerať rôzne typy pohybov: rovnomerne zrýchlený posuvný pohyb, rovnomerne spomalený posuvný pohyb, rovnomerne zrýchlený otáčavý pohyb atď.

Lavica na štúdium pohybu umožňuje žiakom vizuálne priblížiť a zmerať rôzne typy pohybov: rovnomerne zrýchlený posuvný pohyb, rovnomerne spomalený posuvný pohyb, rovnomerne zrýchlený otáčavý pohyb, rovnomerne spomalený otáčavý pohyb, rovnomerný posuvný pohyb. Zloženie: 1) Disk na vizualizáciu otáčavého pohybu, 2) Guľa, 3) Hliníkový profil, 4) a 5) Stojan, 6) Motor, 7) Háčik so špagátikom. Motor: motor-reduktor typ 02470.10. Rozmery: - priemer gule: 50mm, - priemer disku: 250mm, - dĺžka koľajnice: 1,55m.