Softvér Coach 7 SK/EN - multilicencia

Softvér Coach 7 SK/EN - školská multilicencia, platnosť licencie 5 rokov. Pre všetky počítače školy aj pre žiakov doma. Pre všetky typy zariadení Windows, Mac, Android, iOS, Chrome.

Softvér Coach 7 SK/EN - školská multilicencia (platnosť licencie 5 rokov) pre všetky typy zariadení (Windows, Mac, Android, iOS, Chrome). Hlavné vlastnosti: 1. Meranie a zbieranie dát zo senzorov pripojených k interfejsu (napríklad senzorov teploty, pH, ...) pri rôznych nastaveniach podmienok merania. 2. Riadenie umožňuje vytvárať a používať programy na ovládanie aktuátorov (napríklad žiarovka, motor, relé, ...) pripojených k interfejsu CoachLabII+. 3. Modelovanie umožňuje používať a vytvárať dynamické modely v grafickom alebo v textovom móde. Dáta vypočítané modelom (hypotézy) je možné porovnávať s dátami nameranými. 4. Videomeranie umožňuje zbierať dáta poloha – čas z videosekvencie, alebo sekvencie obrázkov z digitálneho fotoaparátu. 5. Interaktívne animácie umožňujú animovať deje na základe modelov, pričom vstupnými informáciami môžu byť aj hodnoty merané senzormi.