TEAMBOX učiteľský set

14300089C

Zábavné skupinové hry na posilnenie tímového ducha. Cieľom je naučiť sa efektívne komunikovať, spolupracovať, aktívne počúvať, udržiavať rovnováhu a preberať zodpovednosť. Cvičenia môže praktizovať 4 - 16 osôb.

Zábavné skupinové hry na posilnenie tímového ducha. Cvičenia ako stavanie potrubia, stohovanie, prenášanie valcov, vodiace lopty, zauzľovanie a rozuzľovanie uzlov, prepletanie lán a mnoho ďalších cvičení pre deti, tínedžerov i dospelých. Tímoví hráči sa naučia efektívne komunikovať, spolupracovať, aktívne počúvať, udržiavať rovnováhu a prebrať zodpovednosť. Cvičenia môže praktizovať 4-16 osôb. Obsahuje: 1 plastovú škatuľu 60 x 40 x 23 cm, 8 farebných lán s dĺžkou 4 m, 1 spojku, 4+2 valce, 4 drevené žliabky, 1 drevený kruh, 2 lopty rozdielnej veľkosti.