Kategórie

Figurína - Starostlivosť o pacienta

12000211B

3 057,60 € s DPH

Figurína dospelého človeka je vhodná na trénovanie základov starostlivosti o pacienta a rovnako aj popis základných činností na záchranu ľudského života. Rozmery: 110x56x36 cm, Váha: 25 kg.

Viac detailov

Figurína dospelého človeka je vhodná na trénovanie základov starostlivosti o pacienta a rovnako aj popis základných činností na záchranu ľudského života. Balenie obsahuje: ústna a zubná hygiena, I.m. (ruka a zadok), i.v a podkožná injekcia, kolostómia, ileostómia a otvor nad ohanbovou kosťou, každý spojený s vnútornou nádobou, nosovo-žalúdočný výplach, výživa žalúdočnou sondou, mužská a ženská kateterizácia, klystír, vaginálna sprcha, cvičenia na škvrnu na prsnej bradavke, nahmatateľná prostata, nahmatanie prsníka (vymeniteľné mužské a 7 abnormálnych ženských prsníkov), amputovaný kýpeť, 2 preležaniny vredov, oči otvorené a zatvorené (jedna zrenička dilatovaná), pravidelné počítadlo pulzu CPR (anatomicky namaľovaná línia srdcovopľúcnych vlastností), dýchanie z úst do úst, nahmatateľný karotidový pulz, CPR Monitor: ukazuje rytmus a hĺbku stláčania a ventilácie, dodávaný s desiatimi dýchacími cestami na jedno použitie, podperou krku a taškou na nosenie. Rozmery: 110x56x36 cm, Váha: 25 kg.

Produkty v rovnakej kategórii:

Produkt pridaný do porovnávania!