Kategórie

Didaktická sada obnoviteľnej energie

27200138B

1 890,00 € s DPH

Pozostáva z: T103, A164, A129

Viac detailov

Didaktická sada obnoviteľnej energie je kompletné riešenie pre výučbu obnoviteľných zdrojov energie, pozostávajúca z Učiteľskej vzdelávacej sady, Solárnej veternej sady a Meracieho setu. Sady sú vybavené modulárnymi komponentmi pre flexibilitu, rovnako ako jednoduché nastavenie a použitie, a umožňujú experimenty v celom rozsahu vodíkových aplikácií, vrátane použitia automobilových aplikácií, solárnych a veterných experimentov. Didaktická sada obnoviteľnej energie obsahuje:• Veternú turbínu na stojane. Poskytuje elektrinu pre elektrolyzéry alebo iné zaťaženie. • Palivové články s možnosťou vzdušného dýchania. • Magnetické základne umožňujúce horizontálnu alebo vertikálnu montáž. Tiež zahŕňa kovový podvozok vozidla pre solárne a palivovo článkové nastavenie auta. • Rekonštruovaná plynová nádrž s kompaktným a ľahko použiteľným dizajnom a ľahko čitateľnými meracími značkami. • Špeciálne navrhnuté pokusné spojivo s pokynmi a šablónami pre každý experiment, všetko vytlačené na vode odolnom papieri pre použitie v laboratóriu.
Produkt pridaný do porovnávania!