ŽES Mini súprava elektrina

10400011A

Špeciálne prvky zapojené do zástrčky sú základnými časťami Minisúpravy "základy elektriny". Ostatné súčasti: batérie, lampy a držiaky lámp, drôty, zásuvkové vedenie, krokodílie svorky, magnetické ihly, držiak. Rozmery: 27x21x5 cm. Prehľad pokusov: nastavenie elektrického obvodu, elektrický obvod so spínačmi, vodič a nevodič, vedenie v kvapalinách, elektrický odpor, tepelný efekt v elektrickom prúde, magnetický efekt v elektrickom prúde, elektromagnet, sériové spojenie elektrického obvodu, paralelné spojenie elektrického obvodu, chemický efekt elektrického prúdu. Obsahuje materiál na prácu jednej skupiny.