Ďalekohľad ACTION, 10x25

13000001A

Binokulárny ďalekohľad, ktorý je nutné mať pri sebe vždy, kedy sa dá niečo pozorovať. Zmenšené rozmery, optická kvalita a špeciálny gumený povrch robia z tohto ďalekohľadu nepostrádateľný predmet určený na cestovanie, treking a rôzne druhy športov. Zväčšenie 10x, objektív 25x, výstupná pupila 2,1mm, fixný fokus 20m, zorné pole na 1000m - 80m, hmotnosť 170g, bez možnosti statívu. Možnosť výberu ďalekohľadu s fixným alebo centrálnym zaostrovaním a rubínovou optikou.