Model atómu

Model atómu Zobraziť plnú veľkosť

Školský model na výučbu fyziky, chémie a biológie. Model sprostredkováva názornú a zjednodušenú predstavu o štruktúre Bohrovho modelu atómu. Možno znázorniť atómy, izotopy, ióny, konfigurácie vzácnych plynov, zlučovanie a štruktúru väzby.

MT00474D

Školský model na výučbu fyziky, chémie a biológie. Model sprostredkováva názornú a zjednodušenú predstavu o štruktúre Bohrovho modelu atómu. Možno znázorniť atómy, izotopy, ióny, konfigurácie vzácnych plynov, zlučovanie a štruktúru väzby prvkov, iónové väzby, atómové hmotnosti, atómové čísla a zaradenie v periodickej tabuľke. Z atómu môžu študenti zostavovať molekuly a tak pomocou hry študovať javy a štruktúry na atomárnej úrovni. Zloženie: žiacky model s 2 atómami, 30 protónmi, 30 neutrónmi a 30 elektrónmi.

6 ďalších produktov v rovnakej kategórii: