Dominotest NJ - Čísla

Dominotest NJ - Čísla Zobraziť plnú veľkosť

Ďalší variant klasickej pomôcky v novom atraktívnom šate. Potrebujete zamestnať neposedných žiakov, hravou formou utvrdiť alebo rýchlo preskúšať znalosti učiva? Dominový rýchlotest obsahuje v jednom balení 5 samostatných sád.

16200012E

Ďalší variant klasickej pomôcky v novom atraktívnom šate. Potrebujete zamestnať neposedných žiakov, hravou formou utvrdiť alebo rýchlo preskúšať znalosti učiva? Dominový rýchlotest obsahuje v jednom balení 5 samostatných sád tak, aby mohli pracovať súčasne piati žiaci alebo päť skupiniek. Každá sada obsahuje 10 kartičiek so slovnou zásobou z daného okruhu. Žiak začne položením prvej kartičky. K obrázku, ktorý je na nej uvedený, vyhľadá slovíčko na niektorej z ostatných kartičiek. Takto pokračuje až kým neusporiada všetky kartičky svojej farebnej skupiny. Pri správnom zložení všetkych kartičiek musí obrázok na poslednej nadväzovať na slovíčko prvej.

Materiál :
pevný kartón, hr. 2mm
Obsah dodávky :
50 laminovaných kartičiek z 2mm kartónu (5 x 10 príkladov - 7,5x2,5cm/1kartička)
dodávané v kartónovej krabičke