Dominotest - Sčítanie jedno a dvojcifer. čísel s prech.

Dominotest - Sčítanie jedno a dvojcifer. čísel s prech. Zobraziť plnú veľkosť

Dominový rýchlotest / Sčítanie dvoj a jednociferného čísla v obore do 100 s prechodom cez základ 10. 5 samostatných sád po 10 kartičiek s príkladmi. Spolu 50 príkladov.

16200133E

Populárna klasická pomôcka v novom atraktívnom šate. Potrebujete zamestnať neposedných žiakov, hravou formou utvrdiť alebo rýchlo preskúšať znalosti učiva?
Dominový rýchlotest obsahuje v jednom balení 5 samostatných sád príkladov z danej učebnej látky. Každá sada má svoju farbu. Obsahuje 10 kartičiek s príkladmi. Súčasne počítajú piati žiaci alebo päť skupín.
Žiak začne položením prvej kartičky. K príkladu, ktorý je na nej uvedený, vyhľadá výsledok na niektorej z ostatných kartičiek. Takto pokračuje až kým neusporiada všetky kartičky svojej farebnej skupiny. Pri správnom zložení všetkých kartičiek musí príklad na poslednej nadväzovať na výsledok prvej.

Obsah:
5 sád po 10 kartičiek / 7,5 x 2,5cm - kartička / 2mm laminovaný kartón
Balené v kartónovej krabičke.