Dominotest - +/- dvojcifer. čísel a desiatok

Dominotest - +/- dvojcifer. čísel a desiatok Zobraziť plnú veľkosť

Dominový rýchlotest obsahuje v jednom balení 5 samostatných sád príkladov z danej látky. Každá sada obsahuje 10 kartičiek s príkladmi. Pri správnom zložení všetkych kartičiek musí príklad na poslednej nadväzovať na výsledok prvej.

16200029E

Populárna klasická pomôcka v novom atraktívnom šate. Potrebujete zamestnať neposedných žiakov, hravou formou utvrdiť alebo rýchlo preskúšať znalosti učiva? Dominový rýchlotest obsahuje v jednom balení 5 samostatných sád príkladov z danej látky tak, aby mohli pracovať súčasne piati žiaci alebo päť skupiniek. Každá sada obsahuje 10 kartičiek s príkladmi. Žiak začne položením prvej kartičky. K príkladu, ktorý je na nej uvedený, vyhľadá výsledok na niektorej z ostatných kartičiek. Takto pokračuje až kým neusporiada všetky kartičky svojej farebnej skupiny. Pri správnom zložení všetkych kartičiek musí príklad na poslednej nadväzovať na výsledok prvej.

Materiál :
pevný kartón, hr. 2mm
Obsah dodávky :
50 laminovaných kartičiek z 2mm kartónu (5 x 10 príkladov - 7,5x2,5cm/1kartička)
dodávané v kartónovej krabičke