VLASTIVEDA pre 4. ročník - kraje - fólie

VLASTIVEDA pre 4. ročník - kraje - fólie Zobraziť plnú veľkosť

16200113E

Žiaci vo Vlastivede cestujú po celom Slovensku a zapamätať si rieky, nížiny, pohoria, čo sa kde pestuje a vyrába, kde sú známe kultúrne pamiatky, či kam ísť za turistikou, to nie je také jednoduché. Spoznávať Slovensko Vám pomôžu aj tieto originálne spracované mapy, ktoré postupne predstavujú: Bratislavský, Trnavský, Nitriansky, Trenčiansky, Žilinský, Banskobystrický, Prešovský a Košický kraj. Každá mapa približuje základné hospodárske a kultúrne hodnoty kraja, známe turistické miesta a ukážky niektorých krojov.
Materiál:
plnofarebné transparentné fólie pre spätné projektory v plastovom obale

Obsah:
18 fólií formátu A4