ESU Súprava - Čistenie vody

ESU Súprava - Čistenie vody Zobraziť plnú veľkosť

Pomocou súpravy na čistenie vody a prívod vody žiaci získajú náhľad a vedomosti o tom, ako sa vyrába pitná voda, zabezpečuje jej čistota a ako sa distribuuje.Obsahuje materiál pre 15 pracovných skupín.

10400026E

Pomocou súpravy na čistenie vody a prívod vody žiaci získajú náhľad a vedomosti o tom, ako sa vyrába pitná voda, zabezpečuje jej čistota a ako sa distribuuje. S materiálom sady čistenie vody sa žiaci naučia: určiť, ktoré typy pôdy prepúšťajú vodu a ktoré ju zadržiavajú, zistiť, že štrk pieskových filtrov zachytáva pevné častice prítomné vo vode, ale nie také látky ako sú soľ, ropa alebo saponát, pozorovať účinky znečistenej vody na rast rastlín, spoznať štádiá mechanického čistenia znečistenej vody, rozpoznať princíp spojených nádob a ich uplatnenie v praxi. Rozmery: 54x45x15 cm. Obsahuje materiál pre 15 pracovných skupín.