ESU Súprava - Základné vedecké poznatky

ESU Súprava - Základné vedecké poznatky Zobraziť plnú veľkosť

10400013A

Študentská súprava "základné vedecké poznatky" je vhodná na realizáciu jednoduchých, základných vedeckých pokusov v 2-3 členných skupinách. Žiadne iné doplnky okrem vody nie sú nevyhnutné. Väčšina materiálu je vyrobená z masívnych plastov. Všetky časti sú uskladnené v pevnej krabici vystlanej penou, rozmery: 54x45x15 cm. Všetkých 100 experimentov je ľahké realizovať. Súprava obsahuje časti pre pokusy na nasledujúce témy: sila/energia, voda, elektrický prúd, magnety, vzduch a zvuk, svetlo, teplo, rastliny. Obsahuje materiál pre prácu 2-3 pracovných skupín.