Katalóg

• univerzálny systém obsahujúci: držiak s interaktívnym projektorom Epson EB-757Wi, zabudované PC a plnú softvérovú výbavu nakonfigurovanú pre okamžité používanie

2 868,00 €
  • Univerzálny systém obsahujúci multifunkčný držiak s interaktívnym projektorom Epson EB-757Wi a inštalačné CD so softvérovým vybavením: Easy Interactive Tools, EasyMP Monitor, EasyMP Multi PC Projection a EasyMP Network Projection.

2 148,00 €

1 836,00 €
  • Ľahko prenosný interaktívny systém určený na podlahu alebo stôl, je skvelá pomôcka pri výučbe detí, ktoré sa môžu priamo zapájať do výučby a ktorá reaguje na dotyk interaktívnymi perami (dvaja účastníci súčasne). Model so zabudovaným miniPC ponúka komplex

1 998,00 €