Netboard Portable AIO

Netboard Portable AIO Zobraziť plnú veľkosť

univerzálny systém obsahujúci: držiak s interaktívnym projektorom Epson EB-757Wi, zabudované PC a plnú softvérovú výbavu nakonfigurovanú pre okamžité používanie

3 186,67 €

Toto komplexné multifunkčné interaktívne riešenie Netboard Portable AIO ponúka 3 možnosti umiestnenia projektora:
- ako voľne stojaci projektor na zemi s projekciou na podlahu (resp. projekčnú plochu)
- na hrane stola (ukotvenie pomocou kotviacich skrutiek) s projekciou na stôl (resp. projekčnú plochu)
- pomocou ďalšej konzoly (predáva sa samostatne) na stene s projekciou priamo na stenu pod ním (ako klasické riešenie interaktívneho projektora)
Pre využívanie interaktívnych funkcií projektora sú priložené 2 interaktívne perá, umožňujúce simultánnu prácu 2 užívateľov (závisí od možností SW a OS).
Riešenie Netboard Portable AIO sa dodáva s už nainštalovaným softvérovým vybavením: Easy Interactive Tools, EasyMP Monitor, EasyMP Multi PC Projection a EasyMP Network Projection a plne nastaveným a zosynchronizovaným PC s dataprojektorom, takže zariadenie bude ihneď po zakúpení a pripojení do siete pripravené na používanie.

Parametre zabudovaného PC: CPU Intel Core i3, 4GB RAM DDR3, 500GB HDD, grafická karta Intel HD Graphics 4000, Bluetooth, WiFi, LAN, OS Win 7 Pro (resp. WIN 10).