Netboard Portable V1

Netboard Portable V1 Zobraziť plnú veľkosť

Univerzálny systém obsahujúci multifunkčný držiak s interaktívnym projektorom Epson EB-757Wi a inštalačné CD so softvérovým vybavením: Easy Interactive Tools, EasyMP Monitor, EasyMP Multi PC Projection a EasyMP Network Projection.

2 386,67 €

Multifunkčné interaktívne riešenie Netboard Portable V1 ponúka 3 možnosti umiestnenia projektora:
- ako voľne stojaci projektor na zemi s projekciou na podlahu (resp. projekčnú plochu)
- na hrane stola (ukotvenie pomocou kotviacich skrutiek) s projekciou na stôl (resp. projekčnú plochu)
- pomocou ďalšej konzoly (predáva sa samostatne) na stene s projekciou priamo na stenu pod ním (ako klasické riešenie interaktívneho projektora)
Pre využívanie interaktívnych funkcií projektora sú priložené 2 interaktívne perá, umožňujúce simultánnu prácu 2 užívateľov (závisí od možností SW a OS).
Súčasťou zariadenia sú inštalačné CD so softvérovým vybavením: Easy Interactive Tools, EasyMP Monitor, EasyMP Multi PC Projection a EasyMP Network Projection pre prácu s interaktívnym projektorom. Po ich nainštalovaní do ľubovoľného PC/NB ho môžete pripojiť k projektoru, nakonfigurovať podľa priloženého manuálu a využívať tak všetky jeho funkcie naplno.
PC nie je súčasťou tohoto kompletu!

4 ďalších produktov v rovnakej kategórii: