TEAMBOX veľký učiteľský set

TEAMBOX veľký učiteľský set Zobraziť plnú veľkosť

Obsahuje poznávacie hry na precvičenie vnímania, dôvery, spolupráce a dobrodružstvo, nevyhnutné na sociálnu a emocionálnu výchovu. Box obsahuje 25 rozličných cvičení. Možno využívať vonku aj vnútri.

14300098D

1 110,00 €

Tímový box je vynikajúci pre použitie v školách, pretože obsahuje poznávacie hry na precvičenie vnímania, dôvery, spolupráce a dobrodružstvo, čo je nevyhnutné na sociálnu a emocionálnu výchovu. Tímový box obsahuje cca. 25 rozličných cvičení. Možné miesta využitia: trieda, telocvičňa, vonkajšie priestory. Box obsahuje: pavúčiu sieť, elektronickú značku, čarodejný prútik, lietajúci koberec, kovovú ohradu, gumenú ohradu, lano na šplhanie 20 m, lano na šplhanie 15 m lana, pásky na oči, popruhy na šplhanie, svorku - karabínu, truhlu na poklad...