Destilačný set s príslušenstvom

Zobraziť plnú veľkosť

Pomocou setu sa dajú bezpečne vykonať všetky obvykle prevádzané destilačné procesy. Študenti môžu sledovať chladenie vody a oddeľovanie kvapalín na základe ich odlišných teplôt varu.Materiál pre jednu skupinu študentov.

10400056E

Pomocou setu sa dajú bezpečne vykonať všetky obvykle prevádzané destilačné procesy. Študenti môžu sledovať chladenie vody a oddeľovanie kvapalín na základe ich odlišných teplôt varu. SVS systém pozostáva zo skrutkových spojov, ktoré pozostávajú zo skrutkovacieho uzáveru, silikónového tesnenia a PTFE manžety. Tak sa zabezpečí jednoduchšie ovládanie a zaistí bezpečnosť a odolnosť voči priesaku spojmi medzi jednotlivými časťami. V prepravke s výstužou a krytom. Rozmery balíka: 312 x 427 x 150 mm. Obsahuje: frakčná banka 100 ml, kadička 100 ml, destilačná hlava, adaptér, chladič podľa Liebiga 150 mm, teplomer -10 do +110 ° C, stojan so svorkami, svorky 2x, tyč stojana 330 mm 2x, svorkový držiak 2x; upevňovací krúžok, trojnožka, držiace klipy, keramická drôtená sieťka, kahan, ohňovzdorná podložka, kadička 100 ml gumené rúrky. Materiál pre jednu skupinu študentov.