ESU Súprava - Veterná energia

Zobraziť plnú veľkosť

Set obsahuje materiál na realizáciu fundamentálnych experimentov súvisiacich s využívaním veternej energie. Obsahuje materiál pre jednu pracovnú skupinu alebo na demonštráciu.

10400050F

Set obsahuje materiál na realizáciu fundamentálnych experimentov súvisiacich s využívaním veternej energie. Tak, ako sa stáva energia z obnoviteľných zdrojov čím ďalej tým viac dôležitejšou, táto sada je adekvátnym riešením na výučbu tejto problematiky. V mohutnom boxe s penovou výstužou. Experimenty umožňujú prieskum rôznych veterných generátorov. Vplyv počtu listov rotora, sily a smeru vetra na výrobu energie môže byť analyzovaný. Vzdušný prúd je generovaný vybaveným fúkadlom. Veľkosť sady: 440 mm x 330 mm x 100 mm. Obsahuje: Držiakový profil s upínacou posuvnou časťou, rotor s 2, 3 a 4 listami, generátor a motor na veterný pohon, kabeláž, NiMH nabíjateľné baterky AA, základňa na pripojenie príslušenstva a batérií, držiak na lampu, MES žiarovky 1.5V, mostíkové zástrčky, LED, regulovateľný odpor 50 Ohmov, diódy, hlavný adaptér, žliabok, pumpa s motorom, materiál pre jednu pracovnú skupinu alebo na demonštráciu.

9 ďalších produktov v rovnakej kategórii: