Tvorba viet AJ - triedna sada

16700680D

Dostupnosť: Posledné kusy skladom

Pomocou tejto súpravy deti si môžu rozvinúť svoje schopnosti priebežného čítania a písania vytváraním jednoduchých i rozvitých viet a ich prečítaním nahlas.Stručné písomné cvičenia sú pripravené s účelom oboznámenia žiakov s jednotlivými čiastkami reči a správnym použitím interpunkcie. V priebehu učenia sa vyvíja tvorba sériových viet, písanie viet, použitie slovies a ich časovanie, vytváranie zložitých viet použitím prídavných mien a príčastí, precvičovanie gramatických štruktúr a ich spoznanie správnym použitím interpunkcie. Okrem toho žiaci sa naučia, ako sa spájajú jednotlivé slová vo vetách.Sada obsahuje: 156 ks dielikov na čítanie s farebným kódom, 24 ks obojstranných pracovných kariet, zbierku úloh a pracovný postup v anglickom jazyku na 48 stranách, 4 lišty a skladovaciu škatuľu.